+355 4 224 8981

Restoranti

Restoranti yne ndodhet prane zyres dhe kuzhines sone. Ky restorant ka si qellim sherbimin e pijeve dhe ushqimeve natyrale, me cilesore te mundshme. Ketu klientet mund te gjejne zgjedhje te shendetshme per mengjesin, dreken dhe darken. Bari i restorantit ofron kafet me te mira ne treg, qumeshtin dhe kosin Natyral, cajrat me te mire dhe te paperpunuar, super-ushqime te servirura me lengje te fresket frutash dhe perimesh, kakao organik dhe mjalte puro.

Nga Natyra

Ne Tryeze

Ne lokalin tone do te gjeni gjithshka qe prodhohet ne fermen tone, te perfshire ne lengjet e fresket, ne mengjeset e stines apo ne sallatat e darkes. Ky eshte nje avantazh qe na ben krenar! Ne ju ofrojme nje ushqim jo vetem organik por, edhe te keputur vetem pak ore perpara se te konsumohet duke ruajtur ne kete menyre vlerat ushqyese dhe shijen.

Ju mundeni gjithashtu, te blini prodhimet organike te fermes sone te cilat, jane te ekspozuara ne frigoriferin perkates.

Mengjesi

vakti me i rendesishem

Zgjedhjet qe ne bejme ne mengjes, ndikojne ne shendetin tone shume me shume nga sa e mendojme. Nese dilni nga shtepia pa ngrene mengjes, ka shume gjasa te keni me pas uri te papermbajtshme per ushqime kalorike, te yndyrshme dhe te sheqerosura dhe si pasoje.